تبلیغات
تكیه - مینا لاكانی در صدای امریكا با حجاب امریكایی

تكیه
امکانات وب

یكی دیگر از زنان بازیگر ایرانی، بار دیگر  مقابل دوربین صدای آمریكا رفت.

به گزارش خبرنگار سیاسی قاصد، "مینا لاکانی". اسمی که شاید تنها برای مشتریان اهالی سریال های دسته چندم تلویزیونی مطرح باشد. بسیاری حتی چهره وی را نیز به خوبی نمی شناسند. بازیگری که خیلی زود با دریافت یک دیپلم افتخار جشنواره فیلم فجر مطرح شد و به همان سرعت نیز از عرصه سینما کنار رفت و به سریال های دسته چندم تلویزیون پناه آورد.


اما امروز با کشف حجاب خود در شبکه ماهواره ای صدای آمریکا که سابقه درخشانی در عرصه سیاسی و این گونه مسائل ندارد خود را بیش از پیش مطرح کرد اما به شکلی متفاوت.
وی در صحبت هایش با این شبکه تلویزیونی عنوان  کرد که اغتشاشات پس از انتخابات سال 88 باعث شد تا به قول خودش "وی که یک چهره مردمی بود!" دیگر نتواند به فعالیت ادامه دهد.
وی در حالی این ادعا را مطرح می کند که بدون شک همگان می دانند که در عرصه ای مانند سینما چهره شدن بسیار آسان است اما این که چگونه خودت را در این وادی پر رقابت حفظ کنی و بتوانی پیشنهادهای کاری بیشتری دریافت کنی بسیار سخت است.
از سوی دیگر اقدام وی در مصاحبه با یک رسانه خبری ضد انقلابی و کشف حجابش به خوبی نشان می دهد که اگر حتی از فعالیت وی در سینما و تلویزیون ایران که اولویت نخستش فرهنگ سازی است، محدود شده امری کاملا طبیعی بوده و حتی شاید بتوان گفت به نوعی کوتاهی نیز صورت گرفته است.

هرچند نوع گریختن وی از کشور و پناه اوردن به شبکه های ضد انقلاب نیز نشان دهنده وجود برخی دلالان برای فراری دادن چهره های دست چندم هنری ایران به خارج از کشور است تا همچنان خط تبلیغاتی خود برای محدود نشان دادن فضای فرهنگی کشور را زنده نگه دارند.
به نقل از سایت http://www.mashreghnews.irموضوعات مرتبط: سرفا جهت اطلاع!
نوشته شده توسط : سیدمهدی ( دوشنبه 11 مهر 1390 ) ( 06:27 ب.ظ )
درباره وبلاگ

"بگذارید و بگذرید، ببینید و دل نبندید، چشم بیاندازید و دل نبازید، که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت..."
از بس گفتند این دیوار ها همه اضافی اندخانه ی ما شبیه استخر شده است دیگر دیواری نمانده برای لحظه ای تکیه کردن به جز این چهار دیوارکه آنقدر چسبانده ایم گریه هامان را بر آنها که دیگر حتی تاب یک پنجره را هم ندارند و من هنوز هر شب با ترس بر انها تکیه می زنم ...
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :