تبلیغات
تكیه - فراماسونری چیست؟

تكیه
امکانات وب

می توان گفت این سؤالی است که افراد بسیاری قادر به پاسخ دادن آن نیستند  و  یا اطلاعات دقیقی در این رابطه ندارند. این در حالی است که این تشکیلات و اعضای آن، نقش مهمی در تاریخ داشته اند و شناخت  این  تشکیلات،  برای  ما  مسلمانان امری لازم و ضروری است.کلمه ی ماسون (mason)  یعنی  بنّا و  فراماسون (Freemason) به معنی بنّای آزاد می باشد. ماسونری  یک تشکیلات منظم جهانی است که بر  ارکان دولت های جهان و  اکثر وجوه زندگی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جوامع، سلطه یافته است و  بسیار هم آزادانه عمل می کند.  کسی که عضو فراماسونری است،  ماسون  یا فراماسون نامیده می شود. ساختمانی که مرکز  فعالیت ماسونهاست لژ  نام دارد.  یکی از بزرگترین اهداف گروه های ماسونی این است که زمینه را برای حکومت فردی از بین ماسون ها با عنوان نمادین ضد مسیح (Antichrist  = دجال)، یا  به  تعبیر  بعضی  از گروه های ماسونی، فرعون جدید (New Pharaoh) آماده کنند. فراماسونری جمعیتی سرّی است که کسی به راحتی نمی تواند در حریم آن نفوذ کند و اگر هم راه یافت، مکلف است اسرار آن را مکتوم نگه دارد؛ اما با این وجود،  کسانی توانستند به حریم آن نفوذ کنند و به اسناد و 

در ادامه مطلب بخوانید....

مدارک مهمی دست یابند و موفق به کشف و افشای اسرار آنها شوند. همه ی این افراد متفق الرأی هستند  که:«مسئله  یک  توطئه است که این توطئه از اواخر قرن هجدهم آغاز شده و تا به امروز هم با موفقیت تمام ادامه دارد و هدف نهائی آن ایجاد یک حکومت جهانی "شیطانی" است و برای پیاده کردن آن در سراسر عالم، به یک مبارزه وسیع و بی امان دست زده اند.»

 

کتاب «کمیته 300 کانون توطئه های جهانی» نوشته ی دکتر جان  کولمن،  در این زمینه  چنین می گوید:« دلیل  موجودیت نظامهای  پنهانی مانند: سلحشوران اورشلیم,گروه  میلنر و سایر اجتماعات  مخفی (ماسونی) چه می تواند باشد؟ اینان، بخشی از  زنجیره ی  گسترده ی  فرماندهی سلطه گری  جهانی  را  تشکیل  می دهندکه از باشگاه  رم ، سازمان  ناتو، مؤسسه ی سلطنتی  امور بین المللی تا سرسلسله ی توطئه گران، یعنی کمیته ی 300، امتداد دارد. این افراد و گروه ها به این اجتماعات پنهان و اسرار آمیز نیاز دارند، چرا که اعمالشان شیطانی است وبایستی از چشم جهانیان به دور بماند.

 منشا فراماسونری

فراماسونری عمده ی تعلیمات خود را از حکومت طاغوتی  و  شیطانی  مصر  باستان کسب کرده  است،  هر  چند  تعالیم  اندکی  نیز  از  بقیه ی  حکومت های  الحادی فراگرفته است. در هر صورت رد پای حکومت  طاغوتی  فرعون های  مصر  باستان  را می توان در سراسر تعالیم ماسونی یافت. شواهدی که بر این مدعا صحه می گذارند، به قرار زیرند:

1– نقوش  اهرام،  مجسمه های  ابوالهول  و  همچنین  نوشته های  هیروگلیف  در سراسر لژها و نشریات ماسونی به چشم می خورد.

2– دعاهایی که فراماسون ها می خوانند، مملو از عبارات مصری است که در  زمان فراعنه استفاده می شد.

3- یکی  از  نمادهایی  که  در  فراماسونری  کاربرد  فراوان  دارد،  علامت و  نماد « چشم جهان بین :All seeing eye» است که به صورت یک  هرم و چشم  در انتهای  آن  می باشد.  این  نماد  مربوط  به یکی از خدایان مصر باستان بوده است.

 4– « ستاره ی شش گوش » علامت و نماد بحث برانگیز فراماسونها:

این علامت در افکار عمومی به عنوان نماد «یهودی ها» شناخته شده است و به آن « ستاره ی داوود » یا « مهر سلیمان » هم می گویند؛ ولی در حقیقت این نماد هم  جزء نمادهای الحادی بوده که بر اساس تفکرات الحادی  مصر باستان  ساخته  شده  است و نماد تعادل طبیعت بین زن و مرد، طبع سرد و گرم، الهه های  ماه و خورشید  و.... است.  البته علامت مذکور در مکتب های الحادی دیگر، مانند هندوییسم و دیگر  مکتب های شرقی نیز با مفاهیم مشابهی به کار می رود. نکته ی  مهم این  است که این تفکر تعادل عالم خلقت، متفاوت با دیدگاه اسلام است.  در اسلام نیز مفهوم تعادل وجود دارد، اما در دیدگاه  اسلامی،  این تعادل,مخلوق خداوند یکتاست.  امّا در  مکاتب شرک آمیز نامبرده، این تعادل را خدایان مختلفی با کمک هم  ایجاد  کرده اند. برای مثال در تفکر مصر باستان، از امتزاج قدرت خدایانIsis   و  Osiris، ، تعادل در عالم خلقت ایجاد شده است نكته ی عجیبی که وجود دارد، این است که شیطان پرستان نیز علامت مذکور را قویترین علامت خود می دانند و از  آن  در  مراسم  شیطانی  خود  استفاده  می نمایند. در  کتاب « Web of Darkness : شبکه ی تاریکی »  اثرSean Sellars  (شیطان پرست معروف) در زیر این علامت نوشته شده است :  « این   علامت،   قوی ترین   علامت   در   شیطان پرستی   است.   .

ستاره ی شش گوشه  از شش ضلع،  شش گوشه (زاویه)  و  شش  مثلث  کوچک   درست شده است که معرّف عدد  666 می باشد. »   این  عدد  در  بین  مسیحیان  و   نیز شیطان پرستان عددی ویژه   و  خاص  است  و نشان دهنده ی  دجال یا   Antichristمی باشد. هدف اصلی شیطان پرستان و فراماسونها به حکومت رساندن Antichrist  است؛  به همین دلیل است  که ستاره ی شش گوش، بهترین و قوی ترین  نمادشان  محسوب می شود.  در ادامه  در  کتاب  نوشته  شده  است  که  حتی  کلمه ی  « hex »   که  در  زبان انگلیسی به معنی  نفرین  و  تلاش  برای  آسیب رساندن می باشد، از کلمه ی « HEXAGRAM :  ستاره ی  شش گوش » گرفته شده است.

منابع مختلف,تعاریف متفاوتی از این موضوع ارائه داده اند,اما در این نوشته سعی گشته است بابهره گیری از آنها,تعریفی متعادل و كوتاه ارائه گردد

 (مجتبی سلیمی)

 

 

 
موضوعات مرتبط: آئین
برچسب‌ها: فراماسونری ماسون منشا فراماسونری فراماسون کیست ماسونها کجا هستند نشانه های دجال دجال آخرالزمان مهدویت نشانه های ظهور دجال سفیانی دجال آخرالزمان فیلم ظهور نزدیک است ظهور مهدی امام زمان مهدویت و دجال سفیانی ستاره ی شش گوش شیطان پرست نمادیهودی ها فراماسونری +نمادها اهرام
نوشته شده توسط : حاجی ( شنبه 4 تیر 1390 ) ( 11:03 ب.ظ )
درباره وبلاگ

"بگذارید و بگذرید، ببینید و دل نبندید، چشم بیاندازید و دل نبازید، که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت..."
از بس گفتند این دیوار ها همه اضافی اندخانه ی ما شبیه استخر شده است دیگر دیواری نمانده برای لحظه ای تکیه کردن به جز این چهار دیوارکه آنقدر چسبانده ایم گریه هامان را بر آنها که دیگر حتی تاب یک پنجره را هم ندارند و من هنوز هر شب با ترس بر انها تکیه می زنم ...
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :