تبلیغات
تكیه - دعوا نکنید!

تكیه
امکانات وب

صاف بریم سر اصل مطلب. علیک سلام؛ سه خبر باحال دارم شاید هم بی حال باشن باحال یا بی حال بودنشو شما بگین:

خبر اول) بالاخره اونقد این دعوای دولت و مجلس بالا گرفت و هی جآب احمدی نژاد مجلس رو به حساب نیاورد و هی مجلس جآب احمدی نژاد رو دو دو کرد تا آخر سر رهبر معظم انقلاب تصمیم گرفتن که یکی رو به عنوان ریاست هیأت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه تعیین کنن. این شخص هم کسی نبود جز آیت الله هاشمی شاهرودی. ببینیم چی میشه دیگه این بچه بازی های دولت و مجلس آخرش به کجا ختم میشه.

خبر دوم) دولت پس از هفته ها مجاهدت و تلاش بالاخره اسامی وزرای پیشنهادی رو به مجلس داد. مهدی غضنفری برای تصدی وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت؛ عبدالرضا شیخ‌الاسلامی برای تصدی وزارت كار، تعاون و رفاه اجتماعی؛ محمد عباسی برای تصدی وزارت ورزش وجوانان و سردار رستم قاسمی فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا برای تصدی وزارت نفت پیشنهاد شدن. باید منتظر باشیم و ببینیم مجلس چیکار می خواد بکنه.

راستی یه تریلی می خواد تا اسم این وزارت خونه های بی صاحاب رو بکشه. شاید دو سال دیگه وزارتخونه ای با نام وزارت فرهنگ، رفاه، کار، ارشاد، علوم، معدن زوار مشهد مقیمان کرج هم به وجود اومد.

خبر سوم) احمدی‌نژاد در بیست و هشتمین اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق سراسر کشور سخنرانی کرد و طبق معمول اول سخنانش پیامبری اش گل کرده بود و دم از آفرینش می زد. وی گفت: اساسا خداوند و پیامبر اکرم (ص) معلم اول بوده و همه زندگی پیامبر برای تعلیم و تربیت سپری شده است. چنانچه همه بخش‌ها و امور یک دولت و حکومت تعطیل شود ولی تعلیم و تربیت در آن زنده باشد همه ماموریت‌های آن نظام تحقق یافته است.

وی در ادامه به انتقاد برخی از افراد از میزان تعطیلات در کشور اشاره کرد و گفت: بنابرهمین موضوع ما عده‌ای را مامور کردیم که گزارشی از میزان تعطیلات کشورهای دیگر نیز تهیه کرده و مقایسه‌ای با تعطیلات خود داشته باشیم. در گزارشی که از این موضوع در شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه شد کمترین میزان تعطیلات متعلق به کشوری بود که هم اکنون در خلیج عدن قرار داشته و با مشکلات بسیاری روبرو است و پس از آن کمترین تعطیلات در ایران وجود دارد.

احمدی نژاد همچنین گفت: برخی می‌گفتند دولت نهم و دهم تعطیلات زیادی را به کشور تحمیل کرده است و با محاسبات غلطی آن را عاملی برای زیان دیدن کشور اعلام می‌کردند ولی باید گفت مگر کار به ساعات طولانی ارتباط دارد. تجربه ما نشان می‌دهد که وقتی دو تا سه ساعت از ساعات کاری در ماه رمضان کاهش می‌یابد بازدهی افراد در ادارات افزایش می‌یابد.

میخواین چی بگم من که تحقیق نکردم ببینم کجا تعطیلش بیشتره. فک کنم فردا پس فردا دلاوری تک و توک این ماجرا رو تو صرفا جهت اطلاع دربیاره. البته اگه مثل قبلی گاف نده.
موضوعات مرتبط: سرفا جهت اطلاع!
نوشته شده توسط : علی ( شنبه 8 مرداد 1390 ) ( 01:06 ب.ظ )
درباره وبلاگ

"بگذارید و بگذرید، ببینید و دل نبندید، چشم بیاندازید و دل نبازید، که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت..."
از بس گفتند این دیوار ها همه اضافی اندخانه ی ما شبیه استخر شده است دیگر دیواری نمانده برای لحظه ای تکیه کردن به جز این چهار دیوارکه آنقدر چسبانده ایم گریه هامان را بر آنها که دیگر حتی تاب یک پنجره را هم ندارند و من هنوز هر شب با ترس بر انها تکیه می زنم ...
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :