تبلیغات
تكیه - کوچه های عصمت . . .

تكیه
امکانات وب

خواهرم ! حجاب تو از همه ی عریانی ها زیبا تر است. بدان که دست های تو فاختگان ولایت خورشیدند و هنگامی که آیینه داران عفاف تو از پس کوچه های عصمت می گذرند شفیره آشتی فریباتر در باغچه رویاها خواهد روئید.

خواهرم ! رایحه گلخانه های نهایی ات را به باد های هرزه مبخش و عطر آسمانی دیدارت را به آیینه های هرجایی مفروش ! مگذار سوداگران اندام کالای آسمانی نگاهت را در مغازه تماشا حراج کنند و تاجران هوس کنیزکان لبخند تو را به مزایده خواجگان بگذارند.!

خواهرم ! حجاب تو رنگین تر از نسترن های جهان است و خلسه ای که در غنچه های شرم تو شبنم می ریزد داروی آسمانی ترین رنج های زمینی است.!

برادرم ! شب ها که در محله بیداری از خواب های آشفته حراست میکنی  و در بسیج نگاه تو مشت های همه خیابان ها برپاست . شب ها که گلدان ها خوابند و صدای رویش زخم های شقایق خاموش است . شب ها که اشباح کهن از هیبت تماشای تو به پستوهای قدیمی می خزند و انعکاس گام هایت هراس در گله خفاش ها می افکند زخم های مرا بر دیوار های زمان نصب کن و پیراهن خونینم را در رهگذر تاریخ بگذار .در ادامه مطلب بخوانید

مگذار سازمان مزاحمین عشق در چهارراه حوادث بلولد و فراریان اکثریت در خانه های تیمی گرد آیند . مگذار زاد و ولد حزب گراز نوین در شخم زاران دسترنج ما ادامه داشته باشد.

اکنون آفتاب ظهور به استوای رستاخیز رسیده است .چیزی به قیامت  پروانه ها  و حشر پوپک ها باقی نیست. صدای ارابه های فرج از سنگفرش قنوت می آید.

شاید اکنون که با شما سکوت می گویم یاسای هزار متن الهی را فرشتگان کاتب تمام کرده اند . شاید اکنون عصاره رسولان را در جام فرزانگان ریخته اند. شاید فردا زلزله ای در کهنسالی اهرام بیفتد و مومیایی فرعون عطسه کند.....شاید...

احمد عزیزی
موضوعات مرتبط: سرفا جهت اطلاع!
نوشته شده توسط : حاجی ( چهارشنبه 15 تیر 1390 ) ( 12:23 ب.ظ )
درباره وبلاگ

"بگذارید و بگذرید، ببینید و دل نبندید، چشم بیاندازید و دل نبازید، که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت..."
از بس گفتند این دیوار ها همه اضافی اندخانه ی ما شبیه استخر شده است دیگر دیواری نمانده برای لحظه ای تکیه کردن به جز این چهار دیوارکه آنقدر چسبانده ایم گریه هامان را بر آنها که دیگر حتی تاب یک پنجره را هم ندارند و من هنوز هر شب با ترس بر انها تکیه می زنم ...
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :